Жанна Усенко-Чорна: "Якби була можливість викликати Парасюка на дуель - я б це зробила"
Як повідомляє Лівий берег, відповідаючи під час інтерв'ю одному із видань на питання: " У вас гарні робочі стосунки з Михайлом Охендовським? " заступник Голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна зазначила:
" Охендовський як голова ЦВК робить свою роботу професійно. Я знаю про ставлення суспільства до нього. І в мене з ним також були "різні" робочі ситуації, а ви ж розумієте, що мене важко назвати киценям... Але ви спробуйте знайти людину з таким же рівнем працездатності, бажанням, вмінням та кваліфікацією, як у нього. Це об'єктивна даність.
Посада голови - це величезний тягар відповідальності. Ти не знаєш ані сну, ані спокою і, по суті, ніколи собі не належиш. Більш того, усім попереднім головам, навіть разом узятим, не довелося відстояти і 10% тих архінестандартних викликів, які нам довелося вирішувати під час позачергових президентських та парламентських виборів 2014 року ".





Мир «Японське JAXA провело випробування прототипу багаторазової ракети»
Мир «Помер американський сенатор республіканець Грем»
Политика «Страх говорити про непопулярні рішення блокує реалістичну мобілізаційну політику, - думка»
Мир «Фінляндія розпочинає навчання військових із використання протидронових систем»
Мир «Росія тимчасово зупинила рух на кількох прикордонних залізничних напрямках із Фінляндією»
Политика «Зеленський зустрівся з главою "Нафтогазу" Корецьким»