Краще без угоди, ніж "поганий мир" з РФ, – Зеленський
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Президент Володимир Зеленський заявив, що він волів би взагалі не укладати жодної угоди з Росією, ніж змусити українців погодитися на "будь-яку погану" домовленість. Про це глава держави сказав в інтерв’ю The Atlantic.
За словами президента, Україна зацікавлена у припиненні війни, однак не піде на умови, які суперечать інтересам суспільства або виглядатимуть принизливими. Він наголосив, що навіть після тривалого протистояння держава готова продовжувати боротьбу за гідний і тривалий мир.
У розмові також ішлося про роль США у можливому врегулюванні. Зеленський зазначив, що для президента Сполучених Штатів Дональда Трампа припинення війни між росією та Україною могло б стати ключовим елементом політичної спадщини.
Водночас, як пише видання, частина оточення глави держави висловлює занепокоєння, що можливість швидкої мирної угоди може звузитися, якщо домовленостей не буде досягнуто найближчим часом.
Зеленський підкреслив, що Україна прагне миру, але не погодиться на домовленості, які суспільство сприйме як невигідні чи несправедливі.
Підготував: Сергій Дага





Экономика «Европа поставила на паузу нефтяной разрыв с Россией»
Общество «Береза звинуватив керівництво НБУ на чолі з Андрієм Пишним у переслідуванні викривачів і журналістів»
Происшествия «На Київщині детективи БЕБ викрили підпільну друкарню, де масово "виготовляли" гроші»
Мир «Швеция предупреждает о рисках эскалации войны с Ираном и её влиянии на помощь Украине»
Происшествия «Львів розриває контракт із польською фірмою через зрив будівництва сміттєпереробного комплексу»
Общество «Веніславський: Мобілізацію в Україні хочуть вирівняти між селами і містами»