Ветеранська політика має стати основою безпеки та розвитку України, - думка
Посол України у Великій Британії, ексголовнокомадувач ЗСУ генерал запасу Валерій Залужний заявив, що ветеранська політика повинна стати пріоритетом держави у найближчі роки.
"Ветерани - велика і мотивована частина нашого суспільства. Їхня кількість, як і потенціал, у майбутньому лише зростатиме. Потенційно вони є головним активом нашої держави. При продуманому державному підході саме ветерани можуть стати рушієм повоєнного економічного зростання України та основою нових еліт, які дбатимуть про майбутнє нашої країни", - написав він.
За словами посла, усі оборонні спроможності повинні базуватися на досвіді ветеранів і їхній активній участі, адже вони — головна гарантія безпеки України. Водночас Залужний підкреслив, що завершення війни, перспектива повернення близько мільйона захисників додому та їхній перехід у статус ветерана буде новим викликом для держави.
"Саме тому держава має напрацювати розумний підхід для вирішення цих проблем, а населенню важливо зберігати єдність. Тож ветеранська політика має стати одним із ключових державних пріоритетів в найближчі роки. Україна має обмежений час, щоб перейти до стратегічної політики реінтеграції ветеранів", - наголосив він.
Посол додав, що для реалізації цієї політики потрібні не лише гроші, а й організаційні ресурси, правильні комунікації, політична воля та системний підхід.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Іран відхилив мирну пропозицію США й назвав умови надмірними»
Экономика «Україна може отримати газ з Мозамбіку»
Происшествия «СБУ нейтралізувала агентурно-бойову групу російської розвідки та ліквідувала кілера»
Общество «Тип соцмереж і час онлайн суттєво впливають на добробут користувачів»
Политика «Блокування кредиту ЄС для України – це не проблеми США, – представник Трампа»
Происшествия «Львів розриває контракт із польською фірмою через зрив будівництва сміттєпереробного комплексу»