Сьогодні головний дипломат України вирушить до Польщі
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга у понеділок здійснить робочий візит до Варшави, повідомляє пресслужба МЗС і додає про плани провести серію двосторонніх і багатосторонніх зустрічей із європейськими та євроатлантичними партнерами.
На запрошення польського віцепрем’єра і міністра закордонних справ Радослава Сікорського Сибіга візьме участь у міністерській зустрічі формату "Веймар+" за участю голів МЗС Польщі, Німеччини, Франції та України.
Крім того, глава українського МЗС проведе двосторонні переговори з маршалом Сенату Польщі Малгожатою Кідавою-Блонською, міністром Франції Жаном-Ноелем Барро та німецьким колегою Йоганном Вадефулем. Також заплановані зустрічі з Президентом ПА НАТО Маркосом Перестрелло і генеральним директором МАГАТЕ Рафаелем Гроссі.
У рамках Варшавського безпекового форуму Сибіга братиме участь у панельній дискусії "Підвищення ставок: Чи варто Європі боятися?" разом із представниками Польщі, Франції та Німеччини.
За словами пресслужби МЗС, метою візиту є посилення трансатлантичної підтримки України, тиск на агресора, а також сприяння європейській та євроатлантичній інтеграції й розвитку добросусідських відносин у Центрально-Східній Європі.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Мощный взрыв в Стамбуле разрушил два здания: под завалами люди (видео)»
Мир «Польская оппозиция во главе с Навроцким решила поддержать прорашистский режим Орбана»
Политика «Україна продовжить роботу разом із партнерами для досягнення миру, – Зеленський»
Происшествия «Харківський напрямок: Росіяни перегруповуються і продовжують штурми, – ЗСУ»
Мир «Трамп наказав призупинити всі удари по Ірану на 5 днів: ціни на нафту різко змінилися»
Политика «Угорські рашисти просили Кремль посприяти перемозі соціал-демократів у Словаччині»