Зеленський обговорив з Рютте актуальні потреби у системах ППО
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Напередодні сесії Генасамблеї ООН президент України Володимир Зеленський провів переговори з генсеком НАТО Марком Рютте щодо посилення протиповітряної оборони України.
Про це Зеленський повідомив у соцмережах. Він розповів, що Україна передала партнерам актуальні потреби у системах ППО та ракетах до них, підкресливши, що їхнє постачання може значно вплинути на хід подій та обмежити можливості Росії вести бойові дії.
Сторони також обговорили реалізацію програми PURL (Prioritized Ukraine Requirements List), зокрема в частині протиповітряної оборони.
За словами президента, Рютте почав відповідні консультації з іншими союзниками.
BAGNET нагадує, Зеленський очолює українську делегацію на Генасамблеї ООН у Нью-Йорку, де заплановано багато двосторонніх зустрічей, зокрема з президентом США Дональдом Трампом.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Свавілля у ТЦК: У Миколаєві 18 діб тримали чоловіка, щоб у нього зрослися ребра – Лубінець»
Киев «Масована ворожа атака на Київ: пошкоджено будинки, готель, є загиблі та десятки постраждалих»
Политика «Зеленский заявил о Drone Deal между Украиной и ЕС»
Политика «Google окончательно проиграла спор с Еврокомиссией о штрафе в 4,1 млрд евро»
Происшествия «За сприяння ГУР викрито воєнного злочинця – командира російських десантників, причетного до вбивства цивільного в Бучі»
Общество «Колишнього прокурора Генпрокуратури судитимуть за завдання державі збитків на понад 641 млн гривень»