Президент нагородив американських сенаторів, які ініцювали санкції проти росіян
Президент Володимир Зеленський видав указ про нагородження орденом Ярослава Мудрого I ступеня американських сенаторів Ліндсі Грема та Річарда Блументаля.
Грем і Блументаль є ініціаторами нового санкційного законодавства у Конгресі, що передбачає запровадження великих тарифів проти держав, які торгують з Росією. Наразі його ухвалення поставлене на паузу.
Також Зеленський вирішив нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня американського сенатора Грасслі Чарльза Ернеста, конгресвумен Сполучених Штатів Америки Марсі Каптур, конгресмена Квіглі Майкла Брюса, конгресмена Майкла Маккола, конгресмена Фіцпатріка Браяна Кевіна.
Також відзнакою президента України – Хрестом Івана Мазепи нагородили конгресмена США Джо Вілсона.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Рютте: Саміт НАТО в Анкарі буде присвячений подальшій підтримці України»
Политика «Кремль звинуватив Україну в "тероризмі" через удари по танкерах РФ: Київ відповів»
Политика «В Польше считают, что Украина не передает технологии беспилотников из-за исторического спора»
Политика «Зеленский: Украина не получила 200 ракет, несмотря на договоренность с Норвегией»
Происшествия «ДТП на Рівненщині: Потяг зіткнувся з маршруткою, є загиблі та травмовані»
Происшествия «Відомий столичний хірург найняв кілера для вбивства своєї дружини, з якою прожив 33 роки»