Зеленський висловився щодо виборів в Україні
Фото: Офіс Президента України
Президент Володимир Зеленський заявив, що обговорення виборів у воєнний час не приносить користі Україні й лише створює політичні суперечки.
Про це він сказав під час зустрічі з журналістами 20 серпня, повідомляють рodrobnosti.
– Був би задоволений, якби вибори вже відбулися, – зазначив глава держави, наголосивши, що тема виборів не повинна розколювати суспільство.
За його словами, він був би радий, аби цей процес уже завершився, оскільки виборча дискусія породжує лише політичні заклики та конфлікти.
Президент підкреслив, що його головним пріоритетом залишається завершення війни, а не внутрішні політичні суперечки.
– Головне, щоб вони дали мені можливість закінчити війну, а не розкололи державу до цього. Це єдине прохання до всіх охочих, – додав Зеленський.
Підготував: Сергій Дага





Общество «Чому не варто відповідати "так" чи "алло" на незнайомий телефонний виклик»
Мир «Німецькі резервісти проходитимуть навчання від 3 до 12 тижнів, а служба триватиме до року»
Политика «Росіяни запропонували Україні "тимчасове перемир’я" у Костянтинівці і це нова пастка від ворога»
Мир «Президент Латвії заявив, що не виключає ескалації РФ проти НАТО»
Мир «Страны восточного фланга НАТО готовятся сдерживать РФ без скорой помощи США, – Politico»
Мир «У Нью-Джерсі від аномальної спеки загинули щонайменше 25 людей»