Підписання документів за підсумками саміту Путіна і Трампа не очікується, – Пєсков
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Підписання документів за підсумками саміту Путіна і Трампа на Алясці не очікується. Про це заявив речник кремлівського рашиста Дмітрій Пєсков. Про це повідомляє Sky news.
"Путін і Трамп за підсумками саміту на Алясці окреслять коло домовленостей і порозумінь, яких їм вдасться досягти", - сказав Пєсков.
"Зараз мова йде про російсько-американську зустріч на вищому рівні, питання, пов'язані з позицією України, відносяться до наступних етапів", - ухилився від будь-якої конкретики Пєсков.
Президент США Дональд Трамп, своює чергою, висловлював своє сподівання на те, що Путін хоче укласти мирну угоду,
"Я не думаю, що ми досягнемо негайного припинення вогню(...) Це буде обмін думками щодо кордонів і територій", - заявив вчора Трамп.
BAGNET нагадує, що сьогодні на Алясці відбудеться зустріч президента США із російським лідером Володимиром Путіним.
Підготував: Сергій Дага





Экономика «Верховна Рада може допомогти Україні: Єврокомісія передала список законів, ухвалення яких дозволить отримати 4 млрд євро»
Политика «Румыния и Украина запускают совместный проект по производству дронов на €200 млн»
Экономика «Евросоюз выделит Украине 80 млн евро из доходов от замороженных активов РФ, – Каллас»
Происшествия «Авіаційна ескадрилья ДПСУ нагороджена почесною відзнакою»
Происшествия «Спротив триває: 1498-ма доба протистояння України збройній агресії Росії»
Политика «Трамп серьезно рассматривает возможность выхода США из НАТО»