Мінфін США тимчасово знял санкції з російських транзакцій
Ілюстративне фото з відкритих джерел
США тимчасово пом’якшили санкційні обмеження проти Росії для проведення мирних переговорів на Алясці, дозволивши необхідні фінансові транзакції до 20 серпня.
Як повідомило Управління з контролю за іноземними активами Мінфіну США. 13 серпня було видано спеціальну ліцензію, що дозволяє операції, потрібні для участі та організації зустрічей між урядами США та РФ у штаті Аляска.
Згідно з документом, послаблення стосується лише дій, безпосередньо пов’язаних із переговорами, і не включає розблокування підсанкційного майна чи інші фінансові операції поза межами ліцензії.
Переговори заплановані на 15 серпня в місті Анкоридж за участю президента США Дональда Трампа та президента РФ Володимира Путіна.
Раніше Bloomberg повідомляв, що Вашингтон і Москва розглядають можливість угоди про завершення війни в Україні, яка передбачала б збереження під контролем Росії окупованих територій.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Оппонент Орбана Мадяр заявил, что планирует переписать конституцию и завершить смену режима»
Мир «Іран відхилив мирну пропозицію США й назвав умови надмірними»
Политика «США готовы оформить гарантий безопасности в обмен на отказ от Донбасса, – Зеленский»
Происшествия «В Україні військовим обмежать доступ до азартних ігор»
Происшествия «Українку в Німеччині звинувачують в отруєнні талієм співмешканця»
Происшествия «Спротив триває: 1491-ша доба протистояння України збройній агресії Росії»