Свириденко прозвітувала про свою роботу за тиждень у забороненому Телеграмі
Прем'єрка Юлія Свириденко підбила перші підсумки у своєму дописі у телеграм-каналі.
За її словами, протезування - сьогодні одне з головних завдань у сфері соціальної політики. Потрібно зробити так, щоб кожен, хто цього потребує, і військовий, і цивільний, отримав якісний протез вчасно.
"Сьогодні мала можливість побачити сучасне українське виробництво Esper Bionics - приклад технологій, що реально змінюють життя. Ми хочемо, щоб цей ринок розвивався. З’являлося більше українських виробників. Тому уряд планує запустити гранти на біонічні протези", - пояснила вона.
Свириденко також цього тижня зустрічалася із фахівцями з реабілітації, виробниками, керівниками центрів.
"Ми бачимо, що багато людей змушені чекати на протез або стикаються з неякісною допомогою.
Тому поставили завдання Мінсоцполітики та Міністерству охорони здоров’я визначити чіткий план врегулювання проблемних питань", - додала вона.
Коментуючи ситуацію в оборонному секторі, Свириденко зазначила, що уряд буде масштабувати власне виробництво вибухівки в Україні. Разом із Мінцифри запустили новий грантовий конкурс у межах Brave1.
"Наша мета - щоб усе, від обладнання до хімії, виготовлялось в Україні. Системно і в потрібних обсягах", - зазначила очільниця уряду.
"В економіці - ми дали старт реалізації рішення РНБО про мораторій для правоохоронців на перевірки бізнесу. Бізнес очікує від Уряду відчутні кроки з дерегуляції. Тому починаємо аудит усіх державних видатків. Плануємо значне скорочення бюрократичних процедур. Продовжуємо роботу з міністрами. З кожним очільником міністерства зустрічаюся окремо - напрацьовуємо конкретні плани. Вони увійдуть у Програму дій Уряду", - резюмує Свириденко.
Як відомо, восени 2024 року Національний координаційний центр кібербезпеки прийняв рішення обмежити використання Telegram в органах державної влади, військових формуваннях, на об’єктах критичної інфраструктури. Проте, з часом, очевидно всі про це уже і забули.
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «Оккупанты продвинулись на востоке и юге Украины, взяв под контроль несколько сёл»
Политика «США финансово больше не причастны к войне в Украине, – Трамп»
Политика «Польща, Норвегія та Німеччина закуплять для України ракети Patriot, - Сікорський»
Мир «Правительство Италии может отложить принятие декрета о поддержке Украины в 2026 году, – Reuters»
Экономика «Фон дер Ляйен представила план финансовой поддержки Украины на 90 млрд евро»
Политика «На переговорах зі США питання гарантій безпеки для України залишилося нерозв'язаним, – WSJ»