Завдяки масованим атакам російський диктатор сіє паніку серед українців, - експерт
Комбінованими атаками по Україні головний рашист намагається створити паніку серед населення, переконаний авіаційний експерт та аналітик Костянтин Криволап.
"Принципово воно було очікувано, тому що останнім часом всі події, які відбуваються в просторі, вони несуть на собі не стільки військовий сенс, стільки політичний, але реалізуємо їх за допомогою якихось військових дій. Коли весь світ зрозумів, що з Путіним неможливо домовитись, що він непридатний до цього, що він хоче воювати, і коли про це вже було заявлено. І зараз, коли він обіцяв підготувати щось на кшталт меморандуму, суворий такий документ, такий навіть крутіше ніж Бухарестський меморандум, якийсь новий всеросійський чи якийсь там меморандум, то він буде примушувати нас до капітуляції. А як примусити? На фронті вони якось рухаються, але швидкість якась така, черепахи швидше рухаються. Якщо казати про доктрину Герасімова, то там перший пункт - це пропаганда, другий пункт - це створення паніки у населення, і тільки третій - це військові дії", - сказав він.
Тому зараз діє розрахунок створити паніку серед населення. На думку авіаційного експерта цей розрахунок можна порівняти зі сподіваннями взяти Київ за три дні.
Костянтин Криволап зауважив, що сподівається на збільшення здатності українських Сил оборони відповідати ударами по об’єктах на території Росії.
"Я думаю, що ті, хто вже залишився, ті, хто постійно тут живе, вони вже свій вибір зробили і їх вже дуже важко чимось налякати. Але те, що творить Путін - це жахливо все одно, це руйнування міст, сіл, вулиць і так далі. І я дуже сподіваюсь, що наші спроможності відповідати будуть не зменшуватися, а збільшуватися, тому що останнім часом я теж розумію, що ми накопичили, і ми теж кілька діб вже атакуємо. Але я не бачу нашого ракетного потенціалу, який реалізується в ударах по Росії. Тому що було повідомлення від Суботіна, міністра стратегічних галузей, що ми кожного місяця від 40 до 60 ударів крилатими дроно-ракетами та балістичними ракетами наносимо по Росії. От я їх щось поки що останнім часом зовсім не бачив. Хотілось би, щоб її було дуже багато ", - додав авіаційний експерт.
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «Сумська ОВА попередила про високий ризик російських ударів по автозаправних станціях»
Происшествия «Архівні фото оживили Луцьк від кінця Російської імперії до польського міжвоєнного періоду (відео)»
Политика «Турция передала Румынии современную систему управления боем для флота»
Происшествия «Українські дрони вразили найбільший НПЗ РФ за понад 2500 кілометрів від кордону»
Общество «ДБР не фіксує покривання незаконної діяльности ТЦК на рівні вищого командування»
Мир «Провальний референдум: У Словаччині плебісцит про відміну довічних виплат Фіцо не відбувся»