Зеленський не погодиться на припинення вогню, поки його столицю бомбардують, – Макрон
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Після масованого ракетного удару росії по Україні президент Франції Емманюель Макрон закликав міжнародну спільноту не забувати, хто розпочав цю війну. Відповідну заяву він зробив під час візиту на Мадагаскар, повідомляє BFMTV.
– Є агресор - росія, і жертва агресора - Україна... Гнів Америки має бути спрямований лише на одну людину: президента путіна, –заявив глава Франції.
Макрон додав, що "позиція Франції незмінна і лишатиметься такою".
– Ми виступаємо за суверенітет і територіальну цілісність, поважаючи міжнародне право. Ми й надалі відстоюватимемо право українського народу жити у мирі на своїй території та у межах своїх міжнародно визнаних кордонів, – додав Макрон.
Французький лідер також закликав кремлівського диктатора путіна "припинити брехати".
"Він каже: "я хочу миру", а сам продовжує бомбити та вбивати людей в Україні. Якщо він завтра скаже "так", то у нас буде припинення вогню, – заявив Емманюель Макрон.
BAGNET нагадує, президент США Дональд Трамп також незадоволений російськими ракетними ударами по Києву. І закликав путіна зупинитись.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Уже з квітня Україна може почати отримувати першу виплату з пакету ЄС на 90 млрд»
Политика «Донбас за прикладом Гренландії: в МЗС відреагували на запит РФ до ООН»
Происшествия «Оккупационные войска продвинулись на Сумщине и Днепропетровщине, – Deepstate»
Происшествия «Ворожий дрон убив мирну мешканку на Сумщині»
Происшествия «Поліція підтвердила загибель шістьох після удару ворожого БпЛА по потягу на Харківщині»
Политика «Самолет ВВС США, ищущий ядерные следы, приземлился в Великобритании»