"Жодних перепон від України немає": Зеленський закликав рф до переговорів про тишу
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Пропозиція України щодо того, щоб продовжити "великоднє перемир'я" все ще в силі. Потрібна серйозна готовність росії до розмови про це. Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму Telegram.
Зеленський зауважив, що наразі тривають рятувальні роботи в Харкові після масового удару російських дронів. Також був удар авіабомбами по Запоріжжю, де пошкоджені житлові будинки.
На жаль, є загибла - цивільна жінка. Мої співчуття рідним та близьким. Тільки цим ударом більше ніж 20 людей були поранені, і серед них чотири дитини.
Також цієї ночі російські дрони вдарили по Одесі. Не припиняє росія й обстрілів Сумщини, Харківщини, Донеччини та південних областей.
Усе це абсолютно свідомий російський терор, який припиняється одним наказом, але наказом у росії та для російської армії. Великдень це довів, коли були відсутні повітряні тривоги в Україні.
Він нагадав, що Україна пропонувала подовжити тишу після Великодня й зробити її повною.
Наша пропозиція припинення вогню щодо цивільних обʼєктів також залишається в силі. Потрібна серйозна готовність росії до розмови про це. Жодних перепон з українського боку немає і не буде.
Як повідомляв BAGNET, Зеленський чекає чіткої відповіді від москви щодо перемир'я.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Бразильський карнавал-2026: Свято відбувається по всій країні (фото)»
Общество «Международная эскадрилья истребителей F-16: в состав украинских подразделений вошли пилотов из США и Нидерландов, – СМИ»
Мир «Армія США готується до масштабних військових операцій проти Ірану, – "Рейтер"»
Происшествия «Энергетическое сотрудничество и разногласия с Венгрией стали темой переговоров Польши и Чехии»
Происшествия «На Рівненщині затримали дезертира, який стріляв у поліцейських»
Общество «Український науковець отримав стипендію Фонду принца Монако для досліджень в Антарктиці»