Держдеп: США вітали б продовження припинення вогню
Фото: Getty Images
У Держдеп США заявили, що Вашингтон вітав би продовження перемир’я. Про це пише Reuters із посиланням на лист американського міністерства закордонних справ.
Речник Держдепу зазначив, що США досі "віддані досягненню повного та всеосяжного припинення вогню".
BAGNET нагадує, раніше 20 квітня у кремлі заявили, що глава рф володимир путін не давав наказу продовжити "Великоднє перемир’я".
Водночас президент Володимир Зеленський запропонував росії відмовитися від будь-яких ударів далекобійними дронами й ракетами по цивільній інфраструктурі щонайменше на 30 діб із можливістю продовжити цей термін.
Днями державний секретар США Марко Рубіо заявив, що президент США Дональд Трамп уже за кілька днів може відмовитися від прагнення виступати посередником між росією та Україною, якщо не буде чітких ознак можливості укладення мирної угоди.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Бразильський карнавал-2026: Свято відбувається по всій країні (фото)»
Происшествия «Энергетическое сотрудничество и разногласия с Венгрией стали темой переговоров Польши и Чехии»
Мир «Країни-учасниці "Ради миру" пообіцяли 5 млрд доларів на допомогу сектору Гази, – Трамп»
Мир «Китай ставит рекорд: импорт российской нефти достиг 2,07 млн баррелей в сутки»
Мир «Британія розглядає відкриття кримінального провадження проти Ендрю Маунтбеттен-Віндзора»
Происшествия «ДСНС повідомляє про сотні виїздів рятувальників на масштабні підтопленн та про ризик нових»