США продовжать надавати допомогу Україні в обмін на угоду про рідкісноземельні метали
Фото: Скотт Бессент
Міністр фінансів США Скотт Бессент заявив, що Вашингтон продовжить підтримку України в обмін на угоду щодо видобування рідкісноземельних металів.
Про це він повідомив під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, передає "Суспільне."
Бессент зазначив, що президент США Дональд Трамп має намір докласти всіх зусиль для завершення війни. За його словами, Сполучені Штати залишаються відданими незалежності України, а американське суспільство повинно розуміти причини залучення США до українських справ.
– Президент Трамп має план щодо припинення війни, і ми прагнемо укласти угоду про економічне співробітництво. В рамках цієї угоди США продовжать надавати матеріальну підтримку Україні та її народу. Ми вважаємо, що це стане важливим сигналом для американців: кошти, які виділяються Україні, є частиною спільних цінностей та безпеки. Також ми розраховуємо на посилення наших економічних зобов’язань, — пояснив Бессент.
Він також наголосив, що така угода стане чітким сигналом для росії про тверду підтримку України з боку США.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Білоруський диктатор хоче приїхати в Україну»
Политика «Туск назвал инциденты с дронами в странах Балтии «эскалацией, о которой предупреждали»»
Происшествия «Спротив триває: 1547-ма доба протистояння України збройній агресії Росії»
Экономика «Нацбанк оштрафував "Укрпошту" на 1,7 млн гривень»
Политика «У ЄС дискутують щодо обмеження для українців призовного віку, – Ілва Йоганссон»
Происшествия «Рашисти знищили в Конотопі краєзнавчий музей»