Одна з країн готова стати державою-покровителем для допомоги українцям у рф, – Сибіга
Фото: Андрій Сибіга
Одна з країн заявила про готовність стати державою-покровителем за Женевськими конвенціями, щоб підтримати українців, які перебувають у росії.
Про це повідомив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга через Telegram, посилаючись на МЗС України.
Він нагадав, що росія утримує на своїй території тисячі українських військовополонених, цивільних заручників та депортованих дітей, і при цьому відмовляє міжнародним спостерігачам та медичним працівникам у доступі до них.
Наразі тривають зусилля щодо повернення українців з росії та забезпечення їхнього належного ставлення.
– На міністерській конференції цього тижня в Канаді одна з країн висловила бажання стати державою-покровителем за Женевськими конвенціями для підтримки українців у росії. Ми працюємо над реалізацією цього, — підкреслив Сибіга.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Половина зброї, якою воює ЗСУ виробляється в Україні, - прем'єрка»
Спорт «Футболіст подавився чаклунським амулетом і помер під час матчу»
Мир «Різдвяний джекпот: Американець виграв у лотерею 1,8 млрд доларів»
Спорт «СБУ оголосила в розшук експрезидента УАФ Павелка»
Мир «Антироссийские санкции остановили рост производства сжиженного газа, – Bloomberg»
Политика «Без повного припинення вогню організувати референдум неможливо, – Зеленський»