20:20 / 18.06.2024 Политика

Нардепи завтра хочуть послухати пояснення генпрокурора про майно його заступника

Депутати Верховної Ради викликали генерального прокурора України Андрія Костіна на доповідь до парламенту через розслідування журналістів «Схем» щодо майна родичів його заступника Дмитра Вербицького 19 червня, на 12:00.

«Чекаємо пояснення генпрокурора, як так його співробітники набувають успішно майно доглядаючи за економікою», — написав у Telegram нардеп Ярослав Железняк.

Журналісти «Схем» (проєкт «Радіо Свобода») у травні опублікували розслідування, згідно з яким Вербицький проживає у таунхаусі, розташованому у столичному котеджному містечку «Коник». При цьому будинок придбав його племінник за понад два мільйони гривень — у шість разів дешевше ринкової вартості у бізнесмена Віктора Павільча з Одещини. Там Дмитро Вербицький раніше працював заступником прокурора області. Він був присутнім на підписанні договору купівлі-продажу, що пізніше пояснив проханням сина власника будинку «перевірити правильність оформлення документів», а «прокурорські повноваження» його ніхто не просив застосовувати.

Підготувала: Ніна Петрович