У Китаї "прохолодно" ставляться до посла України, – Bloomberg
Фото: Павло Рябікін
Агентство Bloomberg з посиланням на джерела пише про "прохолодне" ставлення Китаю до представників України у рамках пошуку варіанта мирного врегулювання війни з росією.
За даними Bloomberg, український посол Павло Рябікін з моменту свого прибуття до Пекіна влітку 2023 року зміг добитися лише кількох зустрічей з китайськими дипломатами.
Рябікін відправив запити майже до 40 різних міністерств Китаю, але не отримав відповіді на більшість із них.
За словами джерел Bloomberg, ситуація з російським послом у Китаї Ігорем Моргуловим протилежна - його посольство з вересня 2022 року організувало 27 візитів російських чиновників до Китаю, включаючи візит володимира путіна.
2 березня спецпосланець Китаю в Євразії, який очолює делегацію Китаю з мирного врегулювання війни в Україїні, Лі Хуей прибув до Москви. Після візиту до росії Лі Хуей вирушить до України, Польщі, Бельгії, Франції та Німеччини.
Підготував: Сергій Дага





Политика «В окружении Путина прозвучали новые заявления о переговорах с Украиной»
Политика «Скандальна заява Трампа: США не треба було лізти в Україну. У нас був президент – дурень»
Политика «Туск повідомив "план, про який мріяв Путін"»
Общество «В армії перевіряють операцію скандального полку “Скеля”»
Происшествия «На Чернігівщині та Сумщині окупанти з дронів скидають фальшиві гроші з QR-кодом»
Происшествия «Шпионила за военными эшелонами: СБУ задержала женщину, "сливала" россиянам позиции ВСУ в Киевской и Харьковской областях»