Зеленський назвав актуальні потреби ЗСУ та пріоритет №1
Ілюстративне фото з відкритих джерел
росія своїми масштабними обстрілами намагається зламати дух українців. Тому приоритетом №1 є посилення ППО та озброєння України.
Про це повідомив у зверненні президент України Володимир Зеленський.
"Наші захисники неба роблять усе можливе, щоб захистити державу. Уся команда наших дипломатів, усі, хто відповідає за комунікацію з партнерами, українські представники за кордоном на сто відсотків роблять усе, аби забезпечити постачання додаткових систем ППО і ракет до них", - сказав Зеленський.
За словами президента, посилення ППО та збільшення кількості ракет до них є пріоритетом №1. Також основною ціллю є і нові пакети підтримки для воїнів.
"Артилерія, зокрема калібр 155, засоби РЕБ, нові дрони та інше, що необхідно. Вдячний усім нашим партнерам, які вже формують нові пакети підтримки. Буде цього місяця багато відповідної комунікації", - підкреслив президент.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Трамп о гарантиях безопасности для Украины: Мы поработаем над каким-то пакетом...»
Политика «У МЗС РФ розкритикували рішення НАТО щодо допомоги Україні»
Спорт «ЧС-2026 з футболу: Суперкомп'ютер назвав фаворитів перед стартом чвертьфіналу»
Мир «Экс-депутат польского Сейма заявил о поддержке России и помощи её военным»
Мир «Генштаб України підтвердив вибухи й пожежу на території підприємства після нічної атаки»
Происшествия «Спротив триває: 1597-ма доба протистояння України збройній агресії Росії»