США нададуть Україні пакет військової допомоги, він може бути останнім, - Кірбі
Ілюстративне фото з відкритих джерел
У грудні Сполучені Штати мають намір надати ще один пакет військової допомоги Україні. Однак він може виявитися останнім.
Про це заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки при Білому домі Джон Кірбі, повідомляє журналістка Politico у Twitter.
"США все ще планують надати Україні ще один пакет військової допомоги наприкінці цього місяця. Але він може виявитися останнім, поки Конгрес не ухвалить рішення про виділення додаткових коштів", – йдеться у заяві.
Кірбі зазначив, що після цього у Білого дому більше не буде повноважень на поповнення запасів.
BAGNET нагадує, контролер Пентагону Майкл МакКорд заявив, що у Міністерства оборони США закінчаться гроші на заміну зброї, відправленої в Україну, до 30 грудня. Пентагон уперше вказав точну дату, коли він вичерпає свої кошти на допомогу Україні, якщо Конгрес не схвалить нове фінансування.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Новий лідер Ірану Моджтаба Хаменеї погодився на переговори зі США»
Политика «США готовы оформить гарантий безопасности в обмен на отказ от Донбасса, – Зеленский»
Общество «Хореографа из Венесуэлы в Чернигове остановили работники ТЦК, оказалось он в базе розыска (видео)»
Экономика «Поки Україна не постачатиме нафту, вона не отримуватиме газ з Угорщини, – Орбан»
Общество «Міндічу таке і не снилось: інкасаторські поїздки до Австрії можуть прикривати вивезення активів»
Спорт «Футболісту мадридського "Реалу" Мбаппе лікували не те коліно, – The Athletic»