Переговори про вступ України до ЄС почнуться у 2024 році, – Офіс Президента
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Переговори про вступ України до Європейського Союзу мають початися під час головування Бельгії у Раді ЄС. Тобто, у першому півріччі 2024 року.
Про це заявив заступник голови Офісу Президента України Ігор Жовква за підсумками зустрічі президента України Володимира Зеленського та прем’єра Бельгії Александра Де Кроо.
"Саме під час головування Бельгії у Раді ЄС розпочнеться фактичний початок переговорів про членство України в ЄС", – написав він.
За словами Жовкви, головування Бельгії не обмежиться лише символізмом. Він підкреслив, що союзник підтримуватиме Україну з самого "інституційного серця" Євросоюзу.
"Наближається зима. росія буде поводити себе як терорист. Але, завдяки таким партнерам як Бельгія, Україна неодмінно вистоїть та переможе", – підсумував заступник голови Офісу Президента.
BAGNET нагадує, що Румунія підтримує початок переговорів про вступ України до ЄС до кінця цього року. Про це заявив президент країни Клаус Йоганніс.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Українські військові скинули з дрона ковбасу голодному собаці у Костянтинівці»
Политика «Президент США не исключил масштабную атаку на объекты энергетики Ирана»
Наука и техника «Космічний апарат "Тяньвень-2" наблизився до астероїду та розпочав наукові дослідження»
Политика «Підтримуючи Україну, ми використовуємо наші канали зв'язку, щоб спрямувати Росію до миру, – Ердоган»
Мир «Росія повністю заборонила експорт дизеля та почне імпортувати пальне»
Политика «Украина намерена вывести отношения с Польшей на новый уровень, – Сибига»