Захід затримує поставки зброї Україні, через корупційні скандали, – президент Литви
Фото: Getty Images
Гітанас Науседа заявив, що корупційні скандали в Україні відчутно впливають на країни Заходу при ухваленні рішень про постачання зброї Києву. Про це президент Литви заявив в коментарі телерадіокомпанії LRT.
Це важлива причина. Це дуже важлива причина. Оскільки ті держави, які надають підтримку Україні, є демократичними державами, значить, вони повинні враховувати настрої свого суспільства і думку виборців. Уявіть, що виборці в тій чи іншій державі бачать, що в країні, на яку спрямована допомога, відбуваються дуже помітні корупційні скандали. Це величезний удар по репутації цієї держави.
Науседа, втім, не вважає, що цей факт став причиною затримки поставок американських винищувачів F-16.
BAGNET нагадує, 10 серпня міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що зараз рівень корупції в Україні сягнув найнижчого показника.
У серпні у військкоматах та ВЛК низки українських областей ДБР проводили сотні обшуків.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Постпред США при НАТО назвал возможные сроки завершении войны в Украине»
Происшествия «Спротив триває: 1401-ша доба протистояння України збройної агресії Росії»
Мир «Європейські країни не готови до війни з РФ, яка може початися у найближчі роки, – CNN»
Общество «Полонені з КНДР, які воювали за РФ, хочуть виїхати до Південної Кореї»
Политика «Диалог с США о завершении войны "медленно, но продвигается", – МИД РФ»
Происшествия «ОК "Захід": На Рівненщині військового ТЦК побили ломом, він у важкому стані»