Професор та військовослужбовець ЗСУ Федір Шандор став послом України в Угорщині
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Професор Ужгородського національного університету 24 лютого 2022 року став до лав ТрО. Після нічного чергування він в окопах читав лекції студентам. Про це повідомило угорське медіа ATV.
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто затвердив рішення про вірчу грамоту посла України в Угорщині Федора Шандора.
Чутки про призначення професора та військовослужбовця ЗСУ з’явилися ще 8 серпня, вчора, 22 серпня, опублікували офіційне підтвердження.
Раніше рішення про згоду на призначення нового посла підписала президентка Угорщини Каталін Новак.
Федір Шандор зможе стати до роботи по прибуттю до Угорщини. Тоді й рішення президентки отримає статус офіційного.
19 серпня в Україну прибув новий посол Франції Гаель Вейсьєр. Він вже розпочав свою місію.
Підготував: Сергій Дага





Общество «Квиток в один кінець: Сили оборони ліквідували понад 3500 іноземців, завербованих у армію РФ»
Здоровье «Керувати медициною в умовах війни: ZDOROVI завершили цикл виступів у другій «Школі загартовування» від НСЗУ»
Происшествия «Українські дрони знищили судна, що забезпечували військову логістику агресора біля Криму»
Шоу-биз «Легендарний 88-річний актор Ентоні Хопкінс випускає перший альбом і запускає музичну кар'єру»
Общество «Синод УГКЦ у Зарваниці ухвалив Кодекс канонів, базовий документ, над яким працювали десять років»
Мир «Він був справжнім трудівником: Трамп розповів про останню розмову з Гремом»