Премʼєр Грузії заявив, що Україні не потрібне НАТО після перемоги над рф
Фото: Іраклій Гарібашвілі /aa.com.tr
Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі висловив свої коментарі щодо саміту НАТО у Вільнюсі, зазначивши, що Альянс не здійснює конкретних кроків для вступу України до НАТО. За його словами, Грузія має зробити висновки з цього досвіду для себе. Про це повідомляє видання SOVA.
"Ми почули прямі заяви про те, що Україна не зможе стати членом НАТО, допоки не переможе росію. І я маю питання, якщо Україна перемогла росію, то навіщо їй членство в НАТО?" – запитав прем’єр.
Грузинський прем'єр-міністр вбачає протиріччя у політиці НАТО, оскільки з одного боку - Альянс готовий гарантувати безпеку будь-якої суверенної і незалежної держави, а з іншого боку - висловлює, що Україна не готова стати членом НАТО, поки продовжується воєнний конфлікт з росією.
"Вони не можуть допустити третю світову війну, тобто НАТО і весь західний світ не можуть вступити у прямий конфлікт, військове протистояння з росією", - сказав Гарібашвілі.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Зеленський уже думає про виведення ЗСУ з Донбасу, - ЗМІ»
Мир «Незважаючи на обмеження: 2024 року ЄС закупив російських морепродуктів більше ніж на 700 млн. євро»
Экономика «Через масовану атаку РФ українські АЕС знизили потужність генерації, – Міненерго»
Происшествия «Суд залишив екс-голову правління "Укренерго" Кудрицького під вартою, але зменшив заставу»
Мир «Для легалізації в ЄС росіяни масово незаконно одержують румунські паспорти, – Le Monde»
Здоровье «МОЗ України оновив календар щеплень: 11 обов’язкових вакцин з січня 2026-го»