Британія не передаватиме Україні гелікоптери "Апач", але шукає постачальників ракет великої дальності
Фото: pexels.com
Уряд Великобританії не передаватиме Україні гелікоптери Apache, однак Міноборони Королівства шукає постачальників ракет великої дальності та бронетехніки для ЗСУ. Про це йдеться у відповіді представників Міноборони на питання членів британського парламенту, опублікованих 2 травня.
"Уряд зараз не має планів передавати Україні вертольоти Apache", - сказано у відповіді заступник голови відомства Аннабель Голдін.
Інший заступник голови Міноборони Джеймс Хіпі повідомив, що зараз влада Королівства планує виділити кошти з Міжнародного фонду допомоги Україні для оплати систем ППО та озброєння великої дальності.
На сайті британського уряду зазначено, що до 4 травня приймаються заявки від потенційних постачальників "ракет з дальністю в 100-300 км, наземного, морського або повітряного базування, з корисним навантаженням (включає масу бойової частини - ред.) від 20 до 490 кг".
Перевага надаватиметься ракетам, які важко перехопити, які мають можливості для протидії засобам ППО та стійкі до дії засобів РЕБ.
BAGNET нагадує, напередодні Данія виділила Україні пакет військової допомоги на $250 млн.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Кремль очікує від української сторони рішень, спрямованих не на тимчасове припинення вогню, а на досягнення "миру", – Пєсков»
Политика «Польский министр о заявлении Трампа: Польше необходимо строить сильное и самодостаточное государство»
Общество «Велике корупційне будівництво в МОЗ? Як гроші Світового банку осідають у кишенях монополістів під мовчазною згодою міністерства»
Политика «Украина и США говорят о перемирии и гарантиях безопасности, – Зеленский»
Происшествия «Ворог зосереджений на Покровсько-Мирноградській агломерації: незабаром окупація Гришиного, а Родинське рівняють із землею, – DeepState»
Происшествия «Найбільший дохід серед усіх членів уряду в 2025 році отримала Юлія Свириденко»