Україна звільнятиме свої території, тому на фронті буде колотнеча
Глобальні плани путіна не змінилися. Але хід війни все далі відділяє росію від досягнення цих цілей.
Як заявив у ефірі телемарафону представник пресслужби Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, про відступ Росії сьогодні не йдеться, але Україна буде звільняти всі свої території.
"Найближчим часом будуть дуже гострі події на всьому фронті, і мова не лише про привʼязку до дат. Зараз багато говорять про День Незалежності, хоча, безумовно, цей фактор треба враховувати. Але Головне управління розвідки повідомляло, що серпень і вересень будуть надзвичайно важливими періодами для подальшого розвитку бойових дій", – заявив він.
Юсов додав, що для завтрашньої зустрічі у Львові президента Володимира Зеленського, генсека ООН Антоніу Гутерреша та президента Туреччини Реджепа Ердогана Україна вжила всіх заходів безпеки. Однак він нагадав, що Росія здійснювала обстріли і повітряні удари саме тоді, коли в Україні перебували представники ООН.
Подготовила: Нина Петрович





Политика «Ми силою прорвемо українську нафтову блокаду, – Орбан»
Происшествия «Угорщина заявила про висилку семи українців, а МЗС каже, що реальних кроків немає»
Политика «Переговоры по Украине продолжаются, в ближайшие недели ожидается прогресс, – Уиткофф»
Мир «Трамп заявив про "дружнє захоплення" Куби»
Мир «Москва допомагає Тегерану атакувати американські об’єкти на Близькому Сході»
Происшествия «Сьогодні відбувся другий і заключний етап обміну полоненими відповідно до домовленостей у Женеві»