Німеччина блокує пакет допомоги для України на мільярди доларів, – ОП
Фото: Ігор Жовка/facebook.com/president.gov.ua
Німеччина та ще деякі держави-члени ЄС блокують виділення другого траншу макрофінансової допомоги для України. Мовиться про 8 мільярдів євро.
Про це повідомив заступника глави Офісу Президента України Ігоря Жовкви.
За його словами, Україна отримала 1 мільярд євро з тих 9 мільярдів макрофінансової допомоги, яку було схвалено усіма лідерами держав ЄС. Двічі Європейська рада підтверджувала це рішення.
"Очікуємо на отримання ще 8 мільярдів євро. На жаль, певні держави Європейського Союзу, зокрема Німеччина, поки що блокують розгляд цього питання, і президент України веде активні переговори зі своїми партнерами", - додав Жовква.
BAGNET нагадує, президент України Володимир Зеленський попросив лідера Франції Еммануеля Макрона допомогти з розблокуванням макрофінансової допомоги на 9 мільярдів євро для нашої держави.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Адміністрація Трампа тисне на Зеленського прийняти втрату територій, – Axios»
Общество «Оккупантам может потребоваться еще два или даже три года, чтобы полностью завоевать Донбасс, – ISW»
Мир «Влада Литви оголосила надзвичайний стан по всій країні»
Мир «В австрийских школах запретили девочкам носить хиджабы»
Происшествия «ЗСУ повернулися до Покровська та відбили майже половину міста, – Сирський»
Происшествия «ДТП у Прилуках: поліцейські на смерть збили дитину на пішохідному переході»