Білорусь на все літо заборонила відвідувати прикордонні з Україною території
Фото: Кордон з Білорусією
У Білорусі з 1 червня по 31 серпня діятиме заборона на перебування на кордоні з Україною, у прикордонних зонах на території Брагинського, Лоївського та Хойніцького районів Гомельської області. Про це повідомляє БелТА із посиланням на Держприкордонслужбу.
Обмеження поширюються на всіх осіб крім тих, хто працює. На все літо зупиняється видача перепусток у прикордонну смугу на території Брагинського, Лоївського та Хойніцького районів Гомельської області.
Чи можна громадянам виїхати до України через цей кордон, не повідомляється. Також не повідомляється, як у такому разі Білорусь прийматиме можливих біженців з України.
У Білорусі з Україною межують лише два регіони: Гомельська та Брестська області. Раніше у прикордонних районах республіки було запроваджено обмеження на відвідування лісів.
BAGNET нагадує, що Лукашенко доручив створити в Білорусі "народне ополчення".
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Троє осіб почали оплачувати 140-мільйонну заставу за ексглаву ОП»
Происшествия «Рашисти атакують українську залізницю»
Спорт «У 92 роки помер Михайло Маціх – колишній тренер братів Кличків та Шатерникової»
Политика «Ані у Києві, ані у Москві "не бачать великої цінності у продовженні переговорів", – FT»
Политика «У дипломатичних колах ЄС назвали країни, які гальмують вступ України»
Мир «Концерн Rheinmetall запускає серійне виробництво одноразового баражуючого боєприпасу»