06:17 / 21.04.2022
Политика
США не бачать підготовку росії до застосування ядерної зброї, - CNN
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Збройні сили США постійно стежать за ядерним арсеналом росії і поки не бачать ознак підготовки до його застосування. Однак сьогодні така загроза вища, ніж під час холодної війни.
За словами джерел телеканалу в Міністерстві оборони США, по немає ознак того, що росія зробила які-небудь кроки з підготовки ядерної зброї до застосування під час війни в Україні. передає телеканал CNN. Співрозмовники підкреслюють, що ймовірність використання володимиром путіним будь-якого виду таких озброєнь знаходиться на рівні 1%.
При цьому в Міноборони США відзначають, що сьогодні загроза застосування росією ядерної зброї набагато вище, ніж в період холодної війни.
Підготував: Сергій Дага





Общество «Зеленський дав завдання Федорову розібратись з "бусифікацією"»
Общество «Зірка українських серіалів приєднався до лав ЗСУ»
Происшествия «Мера Вознесенська арештовано після смертельної ДТП на Кіровоградщині»
Мир «Американский министр войны "пропустит" встречу глав оборонных ведомств стран НАТО»
Мир «Удари РФ по енергоструктурі України можуть бути кваліфіковані як геноцид, - головний дипломат Литви»
Наука и техника «Астрономи знайшли потенційно придатну для життя планету розміром приблизно на Землю»