Італія відправить зброю Україні, - Драгі
Фото: Маріо Драгі
Прем'єр-міністр Італії Маріо Драгі заявив, то парламент практично одноголосно підтримав рішення відправити зброю в Україну для боротьби із російськими окупантами.
Про це повідомив Драгі в інтерв'ю Corriere della Sera.
"Рішення про відправлення зброї було прийнято в парламенті практично одноголосно. Умови питання зрозумілі: з одного боку, є народ, на який напали, з іншого боку - армія агресора", - заявив Драгі.
Він зазначив, що санкції проти росії необхідні для ослаблення агресора, але вони не можуть зупинити російську армію в короткостроковій перспективі. Тому Україні треба допомагати зброєю.
Прем'єр-міністр Італії також зізнався, що з початку повномасштабної війни росії проти України, думав, що Кремль зможе швидко здобути перемогу. Зараз політик вважає, що українці не приймуть російську окупацію.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Окупанти атакували енергетичну інфраструктуру: без світла залишилися сотні тисяч абонентів»
Мир «Ватажка мафіозного неаполітанського клану Каморри затримали на віллі біля узбережжя Амальфі»
Происшествия «На Тернопільщині викрили групу наркоторговців з мережею по всій Україні»
Одесса «Российские войска вновь обстреляли жилые дома в Одессе: есть жертвы, среди них ребенок»
Политика «Як ескалаційна риторика Трампа загрожує світовій економіці, – Bloomberg»
Киев «Освіта і медицина залишаються найнижче оплачуваними галузями столиці»