росія не припинить вторгнення до України після 9 травня, - Міноборони
Ілюстративне фото з відкритих джерел
У Міністерстві оборони України не очікують на припинення бойових дій з боку Росії після 9 травня. Про це заявила заступниця міністра Ганна Маляр в ефірі національного телемарафону.
Ворог поки що не залишає мети захопити всю Україну та Київ у тому числі, і ситуація досить складна. Тому варто ще трохи почекати. І бачитимемо, як динамічно розвиватиметься ситуація, у тому числі і на сході.
Малчяр заявила, що Росія продовжує нагромаджувати військову силу для наступу на Україну, Київ залишається метою ворога, а загрози зберігаються для всієї країни.
У ворога була амбіція пройтися 9 травня Києвом - і, мабуть, з тих планів і чуток зараз йде така інтерпретація, що до 9 варто почекати... Почерк російського КДБ і російської армії полягає в тому, що вони всі намагаються приурочити до яких А 9 травня - це для них сакральна дата, вони всю героїзацію своєї держави будуть на цій даті. це і не є безпідставним.
BAGNET нагадує, що перехоплені розмови окупантів свідчать про те, що "путін наказав рівняти все з землею", якщо не вдасться захопити Донбас до 9 травня.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Повітряні сили ЗСУ за день втратили два "МіГи", – ЗМІ»
Мир «Трамп заявил, что Иран нарушил перемирие»
Происшествия «Співробітник НАБУ міг бути причетний до організації каналу переправлення ухилянтів через держкордон»
Происшествия «Армия РФ нанесла более 900 ударов по Запорожской области за сутки: есть погибший и раненые»
Мир «Аномальна спека: У Франції загинули понад 1000 людей»
Мир «З березня 2027 року Сербія відновить строкову військову службу, – Вучич»