У Пентагоні вісім провідних виробників зброї США обговорять поставки Україні, - Reuters
Фото: Запуск Javelin
У середу, 13 квітня, в Пентагоні відбудеться зустріч за участі восьми провідних виробників зброї США, щоб обговорити поставки зброї Україні. Про це повідомляє Reuters.
За словами одного з співрозмовників агенства, півторагодинну зустріч проведе відділ закупівель та постачання Пентагону. Очікується, що на ній буде присутній заступник міністра оборони Кетлін Хікс.
Пентагон заявив, що найбільш корисною зброєю є системи меншого розміру, такі як протитанкові ракети Javelin та зенітні ракети Stinger, які Вашингтон та його союзники майже щодня постачають Україні.
Компанії Raytheon Technologies і Lockheed Martin Corp спільно виробляють Javelin, а Raytheon виробляє Stinger. Іншими провідними виробниками зброї є Boeing, Northrop Grumman, General Dynamics і L3Harris Technologies.
Минулого тижня Білий дім заявив, що з моменту вторгнення він надав Україні допомогу в галузі безпеки на суму понад $1,7 млрд, у тому числі понад 5000 "Джавелінів" і понад 1400 "Стінгерів".
Підготував: Сергій Дага





Экономика «Попередження «Укренерго»: У разі атак РФ та спеки понад 30°C можливі тривалі відключення електроенергії»
Мир «Экстремальная жара сорвала ежегодную реконструкцию битвы при Ватерлоо»
Политика «Громадяни Молдови зможуть отримувати українське громадянство за спрощеною процедурою»
Общество «Позов Кернела проти “Сенс Банку” потрапив до судді Погрібної, яка вже ухвалювала вигідні для групи рішення»
Происшествия «Ветерани UNBROKEN отримали 20 електроскутерів від Християнського корпусу, Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія» та Валерія Дубіля»
Политика «Зеленський: Україна донесла до партнерів і до "друзів" Путіна пропозиції щодо завершення війни»