Экс-начальника Гу Міндоходів в АРК звільнено від кримінальної відповідальності
Відносно колишнього начальника Головного управління Головного управління Міністерства доходів і зборів України в Автономній Республіці Крим Олександра Кондрашова, який нещодавно повернувся до країни та перебував під домашнім арештом закрито кримінальне провадження, в зв’язку з не встановленям достатніх доказів для доведення винуватості особи в суді і вичерпані можливості їх отримати.
Таке рішення прийняли органи слідства в результаті вивчення та дослідження матеріалів наданих стороною захисту Олександра Кондрашова, повідомляє nagolos.com.ua.
За інформацією власних джерел, кримінальне переслідування Кондрашова, було політично вмотивовано.
Кондрашов О.М. займав посаду начальника ГУ Міндоходів в АР Крим з 2013р. до 16 березня 2014 р.. тобто керував установою під час окупації півострова. Проте, Міндоходів АР Крим, під час початку окупації, і під його керівництвом, до останнього тримало на верхівці будівлі український прапор.
Кондрашов О.М. - Державний радник податкової та митної справи III рангу. Науковець, Доктор наук з державного управління; Заслужений економіст Украіни, почесний працівник податкової служби Украіни.





Политика «У нас немає сил і підтримки союзників для повернення Криму та окупованих територій, – Зеленський»
Политика «Адміністрація Трампа тисне на Зеленського прийняти втрату територій, – Axios»
Общество «Кабмін спростив правила бронювання: що змінюється»
Происшествия «Ворог штурмує Сіверськ, фронт проходить по річці Бухмутка, - DeepState»
Мир «Російський ЗПГ вперше прибув до Китаю попри санкції США»
Политика «Посол США: Трамп розуміє, як натиснути на Київ та Москву для укладання угоди»