У Росії школярам видали українські грамоти, скачані з інтернету (ФОТО)
Зараз випускники приносять грамоти назад та їх замінюють на нові, вже російського зразка.
У школі на Уралі випускникам грамоти видали з гербом і прапором України, передає unian.ua.
Одну з таких грамот Znak.com показали читачі. У самій школі пояснили, що такі грамоти отримали тільки випускники 11 А класу.
Помилки припустилася їхній класний керівник при підготовці до вручення почесних грамот. "Просто переглянули. Звичайно, ніхто не хотів цього робити спеціально. Рамка грамоти була скачана з інтернету. Ніхто не звернув уваги — ну, кольорова стрічка. А потім хтось вже побачив, що там нанесені і герб, і прапор України", — розповіли в навчальному закладі.
У школі пояснили, що зараз випускники приносять грамоти назад та їх замінюють на нові, вже російського зразка.
Раніше в одній із шкіл Нижнєкамська в Татарстані випускниці довелося зняти бюстгальтер, щоб потрапити на держіспит з хімії.





Политика ««Файли Епштейна», розмови про поділ України та «бусифікація»: у Києві обговорили репутаційні та політичні ризики»
Политика «Тристоронні переговори щодо України відбудуться до 22 березня, – Віткофф»
Политика «Зеленський зазначив основну тему на тристоронніх переговорах щодо України»
Происшествия «Будапешт погодився віддати машини Ощадбанку, проте конфісковані кошти не повертає»
Общество «Найбагатшим українцем залишається власник груп ДТЕК і "Метінвест" Рінат Ахметов, – Forbes»
Политика «Путин должен осознать, что Россия не способна выиграть войну против Украины, – Келлог»