У Києві через ракетну атаку знищений склад "Оптіма-Фарм" на 100 млн доларів
У Києві внаслідок ракетної атаки рашистів у ніч на 25 жовтня згорів офіс та складський комплекс одного з найбільших фармдистриб'юторів України компанії "Оптіма-Фарм". Про це повідомляє LIGA.net з посиланням на співробітника компанії та аналітиків ринку.
За інформацією "Економічної правди", склад компанії "знищений вщент". Він обслуговував центральні регіони країни. У "Оптіма-Фарм" зазначили, що сума збитків в результаті атаки наближені до $100 мільйонів. Площа згорілого складу "Оптіма-Фарм" становить 29 000 кв. метрів.
У ніч на 25 жовтня росіяни атакували Київ балістичними ракетами. Внаслідок удару у Дарницькому та Деснянському районах пролунала серія потужних вибухів та вирували пожежі.
Це вже друге влучання в склади "Оптіма-Фарм" цього року. 28 серпня були зруйновані склади фармдистриб'ютора.
Українсько-естонська компанія "Оптіма-Фарм" є одним з найбільших дистриб'юторів лікарських засобів та медичних товарів в Україні. Компанія, яка належить Андрію Губському, має сучасні складські комплекси та 11 філіалів по всій Україні.
За підсумками 2024 року "Оптіма-Фарм" увійшла до 15 найбільших компаній в Україні. За даними YouControl, торік виторг компанії перевищив 69 млрд грн.
"Оптіма-Фарм" посідає друге місце після "БаДМ" на ринку гуртової торгівлі ліками, у 2022-2023 роках контролювала понад 85% ринку.
Підготував: Сергій Дага





Общество «Украинские беженцы в Нидерландах смогут получить трехлетние виды на жительство»
Политика «Україна ближче до миру, ніж будь-коли, – Зеленський»
Мир «Парламент Нідерландів виділив для України додаткові гроші»
Политика «Программа PURL: Украина рассчитывает на 5 млрд долл. от НАТО до конца 2025 года»
Политика «Польща, Норвегія та Німеччина закуплять для України ракети Patriot, - Сікорський»
Политика «Кремль почав нові дезінформаційні кампанії перед переговорами зі США, – Зеленський»