Поліція знайшла дівчат, які влаштували бійку на парковці ТРЦ у Києві
Правоохоронці встановили учасників бійки, яка відбулася на паркувальному майданчику в одному з торгово-розважальних центрів Деснянського району. Учасниці події — дві подруги віком 19 і 16 років, які тривалий час товаришують і проводять вільний час в одній компанії. Про це повідомили у поліції Києва.
Нагадаємо, у неділю, 2 лютого, у соцмережах розійшлося відео, на якому зафільмовано бійку між двома дівчатами. Поліціянти розпочали провадження за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу — хуліґанство, вчинене групою осіб.
Учасників події — 19-річну дівчину та 16-річну потерпілу разом з батьками запросили до управління поліції. Під час спілкування з правоохоронцями останні повідомили, що конфлікт між собою вже владнали. Матір неповнолітньої та безпосередньо сама донька від написання заяви відмовились.
Водночас поліціянти все одно наполегливо продовжують слідчі дії у такому важливому (!!!) кримінальному провадженні. Правоохоронці спілкуються зі свідками та очевидцями події, для роботи із неповнолітніми залучені соціальні служби та адміністрації навчальних закладів.
Підготувала: Ніна Петрович





Экономика «Поки Україна не постачатиме нафту, вона не отримуватиме газ з Угорщини, – Орбан»
Политика «ЕС может стать соучредителем трибунала, который будет преследовать руководство России»
Мир «Росіянин і його донька втекли після покарання за «Слава Україні» на дитячому малюнку»
Происшествия «Сили оборони звільнили 9 населених пунктів, більшість – у Дніпропетровській області, ще частину – у Запорізькій»
Общество «Кулеметниця Нацгвардії стала першою жінкою-Героєм України»
Одесса «Стрельба в Одессе: ранены полицейские, введена спецоперация»