У Києві стався вибух гранати: є постраждалі
Фото: t.me/gunpKyiv
У ніч на 28 квітня в одній з багатоповерхівок у Святошинському районі Києва стався вибух, в результаті якого постраждали двоє чоловіків. Про це повідомляє поліція Києва.
– Повідомлення про вибух біля однієї з багатоповерхівок Святошинського району надійшло до поліції сьогодні вночі, - йдеться у повідомленні, – йдеться в повідомленні.
На місце події виїхали слідчо-оперативні групи головного та районного управлінь поліції, вибухотехніки та медики. З'ясувалося, що внаслідок вибуху, який, ймовірно, стався від підриву гранати, постраждали двоє чоловіків.
– Потерпілих госпіталізовано до медичного закладу. Обставини події зʼясовуються, - додали у поліції.
За вказаним фактом Святошинським управлінням поліції розпочато кримінальне провадження за двома статтями - незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами чи вибуховими речовинами та необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Зеленський прокоментував заяву Трампа про відмову від допомоги України»
Происшествия «Мобілізований військовий помер за два тижні після призову: родина вимагає розслідування»
Мир «Польський уряд ухвалив постанову про оборонне фінансування після вето на SAFE»
Экономика «"Газпром" має сплатити Нафтогазу понад $1,4 млрд, таке рішення суду Швейцарії залишилось в силі»
Спорт «Паралімпіада-2026: Українські атлети вибороли ще 6 медалей»
Происшествия «Росіяни вночі знову атакували Київщину: четверо загиблих, багато поранених»