19:51 / 19.08.2023 Киев

У Києві на Жуковому острові провели акцію для прикордонників, які пройшли крізь горнило війни

Фото: sprotyv.info

Для поранених ветеранів провели реабілітаційний захід.

На Жуковому острові у Києві стартував дводенний реабілітаційний захід для поранених на російсько-українській війні прикордонників, які проходять лікування у шпиталі. Про це повідомляє "Спротив".

Захід для поранених захисників організував благодійний фонд "Братство добрих сердець".

"Метою змагань і спілкування у попередні роки було повернення людей, які з різних причин втратили деякі фізичні можливості, до повноцінного життя. Їхня фізична реабілітація і психологічна адаптація, а також популяризація спортивної риболовлі як здорового способу життя і гармонійного розвитку людини. Головна відмінність цьогорічних подій в тому, що вся увага – героям-захисникам з передової, з неабиякими пораненнями. Тепер на воді, а не тільки на полі бою, вони, як і їхні побратими, доводять, що мають неабияку волю до перемоги, в першу чергу, над самим собою, і сили для подолання труднощів", – розповів організатор чемпіонату, член Національного олімпійського комітету України та Голова Федерації санного спорту України Олександр Пустовойт.

Громадська асоціація "Центр соціальної реабілітації інвалідів "Острів Надії" проводить щорічний відкритий Чемпіонат зі спортивного риболовлі поплавочною вудкою з берега серед людей з інвалідністю "Острів Надії" з 2008 року.

Востаннє захід проводився у 2021 році.

Ірина Костюченко