У Києві заборонили продавати на базарах популярні продукти: список
Фото: скріншот
Пресслужба Київської міської державної адміністрації (КМДА) повідомляє, що на сільськогосподарських та сезонних ярмарках у місті Києві тимчасово зупинять реалізацію харчових продуктів, які швидко псуються. З метою забезпечення якості і безпеки продуктів, ця заборона буде діяти протягом періоду з 4 до 31 липня.
Заборона торкнеться таких продуктів:
- свіже м’ясо,
- м’ясопродукти та ковбасні вироби,
- жива та свіжоморожена рибу,
- морепродукти,
- молоко і молочна продукція,
- кондитерські вироби з кремом тощо.
В результаті наради, що відбулася з метою організації та проведення сезонних і сільськогосподарських ярмарків у столиці, було прийнято рішення про тимчасову заборону реалізації швидкопсувних харчових продуктів на ярмарках, організаторами яких є комунальні підприємства "Світоч" і "Київська спадщина". Ці підприємства підпорядковані Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.
Окрім того, ухвалено рішення, згідно з яким організатори ярмарків мають дотримуватися процедури ветеринарно-санітарної експертизи та вимагати наявності відповідних документів, що підтверджують якість продукції, перед її реалізацією.
Ці заходи були вжиті з метою забезпечення якості та безпеки продуктів, які пропонуються на ярмарках, і будуть діяти в період з 4 до 31 липня, згідно з повідомленням прес-служби.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Украина призвала Совбез ООН к резолюции о прекращении огня и отстранении РФ от миротворческих миссий»
Общество «УЦОЯО: якщо тривоги тривають понад 2,5 години, можна скласти НМТ пізніше»
Мир «Вибух під Москвою: У кварталі для військових підірвали автівку, водій загинув»
Политика «Перед саммитом G7 Зеленский провел разговор с Уиткоффом и Кушнером»
Политика «600 дронов и ракет в день заставят Россию ощутить войну, – Зеленский»
Общество «На Одещині виник скандал із НМТ»