08:11 / 07.11.2024
Здоровье
В Україні відновлять перевірки аптек та якості ліків
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Кабінет міністрів України вирішив поновити перевірки якості ліків та торгівлю лікарськими засобами. Перевіряти почнуть з 1 січня 2025 року. Про це свідчить постанова від 5 листопада 2024 р. № 1264.
Кабінет міністрів вніс зміни до постанови, за якою з березня 2022 року в Україні припиняються заходи державного нагляду.
Зокрема, з 1 січня 2025 року будуть відновлені перевірки дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства щодо якості лікарських засобів виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Российского капитана судна Caffa арестовали после проверки в Балтийском море»
Политика «Зеленський зазначив основну тему на тристоронніх переговорах щодо України»
Наука и техника «Дефіцит пам’яті та дорогі процесори можуть підняти ціни на ноутбуки»
Происшествия «Пекин призывает Иран открыть Ормуз и начать переговоры с США»
Происшествия «СБУ викрила коригувальницю ракетних атак у столиці, яка виконувала завдання під час прогулянок із дитиною»
Происшествия «На Київщині ліквідували нелегальну нафтобазу»