16:45 / 01.02.2024 Здоровье

Українські лікарі навчатимуться комунікації з ветеранами

На початку лютого відбудеться перший тренінг з навчального курсу «Доктор&Ветеран» від ZDOROVI, спрямованого на покращення комунікації між медичними фахівцями та ветеранами війни. Його проведуть тренерки команди ZDOROVI Тетяна Кузьменко та Ірина Пашкевич. Загалом заплановано 65 таких заходів.

За інформацією засновниці національної гуманітарної агенції, ZDOROVI  Наталії Тулінової, в Україні зареєстровано понад 900.000 ветеранів війни Росії проти України. Це захисники, які вимагають особливої уваги з боку суспільства, зокрема від представників медичних закладів, де проходять лікування та реабілітацію.

Завдання тренінгів — допомогти лікарям та медичним працівникам у формуванні ефективних процесів медичного супроводу ветеранів війни.

Тренери проекту поділяться пацієнто-орієнтованими методиками спілкування для побудови діалогу з людьми, які пережили травму війни, відчуття, страхи та потреби ветеранів, особливості супроводу, модель від конфлікту до партнерства.

Мета навчального курсу «Лікар&Ветеран» – налагодження ефективної комунікації під час лікування, реабілітації та консультування ветеранів війни у лікарнях.

«Комунікація з ветеранами має бути максимально моральною та спрямована на попередження конфліктних ситуацій. Під час навчального курсу тренери нашої команди ділитимуться з медичними працівниками ефективними інструментами комунікацій із пацієнтами, які пережили травми війни», – зазначила Наталія Тулінова.

«Пацієнто-орієнтована комунікація має свої особливості, тому ми працюватимемо над тим, щоб вона стала гармонійною частиною роботи українських лікарів із ветеранами війни та іншими чутливими категоріями пацієнтів», – додала тренерка Тетяна Кузьменко.

Навчальний курс «Лікар&Ветеран» буде реалізовано у форматі онлайн-тренінгів, записаних відео-заняттях, навчальних матеріалах. За допомогою курсу понад 5000 медичних працівників зможуть отримати корисну інформацію на тему та інтегрувати її у свій робочий процес.

«Ми розуміємо, що підтримка необхідна і самим лікарям, які працюють у постійній напрузі через війну. Тому під час тренінгів розглядатимемо потреби обох сторін комунікації, як ветеранів, так і медичних працівників», – резюмувала тренерка курсу Ірина Пашкевич.

За десять років роботи команда ZDOROVI провела понад 200 тренінгів, воркшопів для керівників медичних установ та лікарів за напрямами стратегічного планування, кризового менеджменту, репутаційного менеджменту, сервісних комунікацій та пацієнторієнтовних рішень. Навчальний курс «Лікар&Ветеран» організований ZDOROVI у партнерстві з нідерландським фондом Vastenactie.