Камерун перший у світі запровадив програму вакцинації дітей від малярії
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Камерун стане першою країною, яка запроваджує регулярну вакцинацію дітей проти малярії. Про це пише "Бабель".
Протягом цього й наступного років Камерун планує вакцинувати близько 250 тисяч дітей. Головна програмна директорка альянсу вакцин Gavi Аурелія Нгуєн розповіла, що співпрацює з 20 іншими африканськими країнами, щоб допомогти їм отримати вакцину. Альянс сподівається, що до 2025 року ці країни імунізують понад 6 мільйонів дітей.
Камерун використовуватиме вакцину Mosquirix, яку схвалила Всесвітня організація охорони здоров’я. Інʼєкція ефективна на 30%, і вона передбачає чотири дози.
В Африці щороку реєструють близько 250 мільйонів випадків паразитарної хвороби, від якої помирають близько 600 тисяч, серед них 80% — діти до пʼяти років.
ВООЗ привітала запуск кампанії вакцинації в Камеруні — це історичний момент у глобальній боротьбі з хворобою, що передається комарами.
Підготував: Сергій Дага





Общество «Путін відкинув пропозиції про припинення далекобійних ударів і перемир'я»
Происшествия «У Мінську виступили з погрозами на адресу України»
Мир «"Оголена в намисті" Модільяні пішла з молотка за рекордні 63,9 млн доларів»
Киев «Рабин Асман і Корчинський заперечили звинувачення Ізраїлю щодо «нацистського салюту» в Києві»
Мир «Власти Венесуэлы сообщают о более 1400 погибших в результате землетрясения»
Киев «У Києві встановлять пам'ятник гетьманові Івану Мазепі»