13:21 / 06.10.2023 Здоровье

ZDOROVI працюють над стратегією підтримки та відновлення здоров'я ветеранів війни

В Україні мають бути створені всі умови, щоб ветерани війни могли відновлювати своє ментальне, фізичне, емоційне здоров'я.

Гуманітарна агенція ZDOROVI працює над відновленням української медицини з урахуванням потреб військових, які потребують реабілітації після бойових дій. Нещодавно співробітники організації взяли участь у навчальному проєкті Консорціуму з відновлення України, де були представлені стратегії створення всіх необхідних умов, щоб ветерани війни могли відновлювати своє ментальне, фізичне, емоційне здоров'я. Про це розповіла засновниця Національного агентства гуманітарної допомоги ZDOROVI Наталія Тулінова.

«Наша благодійна організація спрямована на підтримку та розвиток медицини в Україні як під час війни, так і під час відновлення після бойових дій. Наша країна воює майже 10 років, тому питання підтримки ветеранів російсько-української війни сьогодні дуже важливе, тому що ті, хто повертається з фронту, повинні отримувати повноцінну медичну та соціальну допомогу. З іншого боку, якість соціальних послуг безпосередньо залежить від того, наскільки держава, благодійні організації, іноземні партнери поєднають зусилля щодо створення умов для розвитку гуманітарних процесів. Ми маємо перед собою великі виклики», - наголосила Тулінова.

Представники команди ZDOROVI прийняли у навчальному заході ОГС «Відновлення», де було представлено 51 благодійну та громадську організацію. Усі учасники проєкту здійснюють значний внесок у роботу гуманітарної та соціальної сфери під час війни та прагнуть спільних дій.

Навчальна програма була присвячена побудові кампаній із захисту прав та формування можливостей для ветеранів війни. Представники ZDOROVI займаються розробкою відповідних проектів, які в майбутньому стануть частиною загальнонаціональної стратегії відновлення української медицини з урахуванням потреб військових, які потребують реабілітації після бойових дій.

Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається у співпраці з міжнародними партнерами, серед яких – ІСАР Єднання, RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, Philips, Нідерландська рада біженців та інші благодійні фонди та організації.