16:33 / 25.08.2023 Здоровье

В Україні проведуть масштабне дослідження медичної галузі

Керівників та працівників лікарень запрошують приєднуватись до проєкту.

В Україні вже півтора роки триває повномасштабна війна. У цих умовах медична галузь зазнає колосального навантаження. Для того, щоб найповніше зрозуміти її потреби, команда Національного агентства гуманітарної допомоги ZDOROVI працює над запуском дослідження стану медичної системи України під час війни – «Барометр». Усіх причетних запрошують долучитись до опитування щодо актуальних потреб галузі.

Проєкт «Барометр» — це аналітичне дослідження стану медицини у різних регіонах України, яке відображає реальні проблеми, з якими щодня стикаються українські лікарі. Завдяки результатам дослідження можливо визначити напрямки пріоритетної допомоги медичній системі та вибудувати ефективні комунікації з міжнародними партнерами, які допомагають галузі витримати численні виклики воєнного часу.

Таке дослідження проводиться кожного кварталу.

«Це дослідження демонструє дуже конкретні запити та потреби, які необхідно вирішувати найближчим часом. З одного боку – лікарі відчувають увагу та мають можливість заявляти про реальні проблеми, з якими стикаються щодня. З іншого боку – наші міжнародні партнери розуміють, що запити на допомогу, які ми формуємо до них, – не просто певні слова чи цифри на папері, а нагальні потреби медиків, які працюють в умовах воєнного стану та витримують колосальне навантаження», - зазначила засновниця Національного агентства гуманітарної допомоги ZDOROVI Наталія Тулінова.

Вона зазначила, що вся діяльність благодійної організації відбувається максимально відкрито та прозоро, щоб об'єднувати навколо медичного сектору представників різних донорських організацій з різних країн.

«Ми запрошуємо керівників та працівників лікарень приєднуватися до проєкту, тому що, окрім аналітичної складової, він відкриває нові реальні можливості взаємодії та допомоги», - сказала Тулінова.

Приєднатися до проекту «Барометр» можна на офіційному сайті Національного агентства ZDOROVI у соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, з початку широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну команда Національного агентства гуманітарної допомоги ZDOROVI виконала 1835 запитів щодо допомоги від 945 медичних закладів з різних областей України, у тому числі прифронтових та деокупованих територій та зони бойових дій. Загальний обсяг переданих медичних вантажів на даний момент становить 1007 тонн.

Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається завдяки співпраці з міжнародними партнерами, серед яких MedShare, Embrace, RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, USAID, PHILIPS та інші благодійні фонди та організації.