13:53 / 01.04.2022 Здоровье

До медичних закладів Дніпра доправили 350 000 медичних масок

Фото: До Дніпра доправили 350 тис. захисних масок-респіраторів класу FFP2

В межах гуманітарних ініціатив Командування об’єднаних сил Збройних сил України до Дніпра прибув п’ятитонний гуманітарний вантаж, який складається з 350 тисяч захисних масок-респіраторів класу FFP2. 
 
За словами командувача об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва, вантаж призначений для Військово-медичного клінічного центру Східного регіону, а також для цивільних лікарень Дніпра. 

Як відомо, медичні працівники перебувають в складних умовах рятуючи життя наших військовослужбовців, а також цивільних громадян. Контактуючи з пацієнтами, вони часто наражають себе на небезпеку. Тому вкрай важливо захистити медиків, які першими контактують із хворими на інфекційні хвороби. Вони у найбільшій зоні ризику і повинні бути надійно захищені. 

Командувач додав, що фільтрувальні напівмаски класу FFP2 захищають людину від вдихання найдрібніших частинок, а отже й від шкідливих інфекцій. Їхня ефективність становить не менш як 94%, яку не можуть забезпечити звичайні одноразові маски. 
 
"Гуманітарну допомогу передано благодійним фондом «Міжнародна асоціація підтримки України» керівницею якого є Ольга Чуйко. Доставка вантажу здійснювалася «Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників України» на чолі з президентом Леонідом Костюченком у тісній координації з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України", - підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Підготував: Сергій Дага