У Туреччині розробили тест, який визначає штами COVID-19 за три години
В Ізмірі, що на заході Туреччини, розробили тест, який за три години визначає британський, південноафриканський та бразилійський штами COVID-19, передає ukrinform.ua.
"Послідовності генів коронавірусу аналізуються за допомогою діагностичного набору, на основі спеціального програмного забезпечення. Оцінка результатів ПЛР-тесту, дає зрозуміти, чи є проба, відібрана у пацієнта, південноафриканським, бразильським, британським штамом чи початковим варіантом", - розповів доцент Ізмірського економічного університету, заступник завідувача кафедри біомедичної інженерії, Осман Долуса.
Для отримання результату потрібно три години. Штами коронавірусу були успішно виявлені протягом першого експерименту, який тривав минулого місяця.
За минулу добу в Туреччині було виявлено 24,7 тисяч нових випадків інфікування. 347 людей померли, 35,4 тисячі одужали. Станом на ранок сьогодні в країні вакциновано повністю 9,5 млн, ще 14 млн отримали першу дозу вакцини.





Политика «Зеленський Орбану: Дамо адресу цієї особи нашим хлопцям, Нехай вони йому дзвонять»
Политика «Переговоры по Украине продолжаются, в ближайшие недели ожидается прогресс, – Уиткофф»
Мир «В Венгрии задержали инкассаторов и груза "Ощадбанка": НБУ требует объяснений»
Мир «Лукашенко помилував 18 людей, 15 з них – політв’язні»
Здоровье «Британские врачи провели дистанционную операцию на расстоянии 2400 км от пациента»
Мир «Елітну десантну дивізію зняли з навчань для можливого перекидання до Ірану, – WP»