Які подукти подоржчають літом
Улітку найбільше можуть подорожчати безалкогольні напої та м'ясо. Про це повідомляє Gazeta.ua.
"У літній період може подорожчати м'ясо – в межах 10-15%, а також безалкогольні напої. Ціна на безалкоголку залежить від погоди. У спекотне літо ціна може зрости на 10%", – розповів він.
Очікувано подешевшають сезонні овочі та фрукти.
"Фрукти з початку року подорожчали більше за інші продукти, але це через сезонність. Незначно піднялася ціна на овочі - до 2%. Найбільше з початку року подешевшали яйця. Через перевиробництво і закриття частини зовнішніх ринків для українських феремерів ціна на них із січня впала на 60%", - зазначає експерт.
В цілому ж порівняно з минулим роком споживчий кошик українців практично не змінився. Більше половини його - це продукти харчування. Торік їжа займала близько 40%.





Происшествия «Смертельное ДТП на Черкащине: погибли военнослужащие ТЦК и гражданский»
Происшествия «Спецоперація на Рівненщині: чоловік на ровері відкрив вогонь з автомата по ТЦК та поліції»
Общество «Гендиректор Фонду соцзахисту осіб з інвалідністю Віталій Музиченко вирішив "зірвати куш" на ветеранах війни»
Мир «Германия обяжет производителей и ритейлеров держать «неприкосновенный» запас продуктов»
Политика «ЄС передав Україні 145 "бенчмарків" у межах переговорів про вступ, – Качка»
Общество «Стало відомо, коли в Україні пройде свято останнього дзвоника у 2026 році»