11:02 / 05.12.2023
Экономика
Словацькі страйкарі розблокували кордон
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Рух для вантажівок через пункт пропуску "Вишнє-Нємецке", суміжний українському пункту пропуску "Ужгород", розблокований, повідомила ДПСУ.
4 грудня о 22:00 дії учасників акції, які блокували рух вантажівок через пункт пропуску "Вишнє-Нємецке", завершилися.
Оформлення транспортних засобів здійснюється встановленим порядком.
У зв’язку з ускладненим рухом на польському кордоні, на кордоні зі Словаччиною збільшилася кількість вантажівок, які обирають цей напрямок для перетину кордону з Україною.
Станом на сьогоднішній ранок у черзі на території Словаччини в бік України перебуває 625 вантажних транспортних засобів.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Трамп обсудил с советниками дальнейшие действия в Иране, – CNN»
Спорт «Пограбування на віллі: Жертвою грабіжників став чотириразовий чемпіон "Формули-1" Ален Прост»
Киев «Кличко сообщил о последствиях атаки врага на Киев»
Мир «Прем’єр Вірменії подякував Туреччині та Грузії за конструктивну співпрацю у запуску залізничного сполучення»
Одесса «Вибух авто з людьми у центрі Одеси: СБУ розслідує теракт»
Мир «Теракт у Пакистані: Авто з вибухівкою врізалося в потяг, загинули 24 людини»