18:08 / 23.02.2024
Днепр
В Дніпрі дістали тіло людини з-під завалів будинку
В ніч на 23 лютого у багатоквартирний будинок у Дніпрі влучив ворожий дрон, мер Дніпра Борис Філатов повідомив, що за висновками технічного звіту фахівців 18 квартир постраждалого будинку на Бажова, 26 доведеться відселити.
"З-під завалів потрощеного дроном будинку у Дніпрі дістали тіло чоловіка. Цієї ночі його вбили росіяни, коли він просто відпочивав в своїй квартирі", - проінформував голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
За його словами, пошуки жінки, яка ймовірно була вдома під час удару, продовжуються.
"Місто компенсує власникам тимчасову оренду житла – як ми робили для людей зі 118-го будинку на Перемозі", - зазначив міський голова Філатов.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Глава CISA провалив перевірку на поліграфі, – Politico»
Общество «По всей Украине действуют графики аварийных отключений, больше всего пострадали западные области, – Свириденко»
Одесса «Нетипова нічна активність в приватній одеській клініці вказує на можливість роботи таємних біолабораторій»
Мир «Трамп для ВМС США: Глава белого дома объявил о строительстве нового военного корабля»
Политика «В Гренландии заявили, что будущее острова решают только его жители»
Политика «Хочемо мати конкретну дату вступу в ЄС у мирній угоді, – Зеленський»