У Дніпрі підлітки поставили дівчину на коліна та знущалися з неї (відео)
Фото: скріншот
У Дніпрі стався інцидент, коли підлітки знущалися з дівчини, вимагаючи вибачення та завдавали їй удар по обличчю. Цей випадок може бути визнаний актом булінгу або цькування, що є серйозним порушенням прав і безпеки особи. Про це повідомляється у Telegram.
Правоохоронні органи вже проводять розслідування цього інциденту, винні особи можуть бути притягнуті до відповідальності за свої дії.
Боротьба з булінгом та цькуванням є важливою проблемою, і в Україні існують закони та заходи, спрямовані на захист прав та безпеки осіб, які потерпають від таких дій.
Звертайтесь до правоохоронних органів та соціальних служб у випадку, якщо ви стали свідком або жертвою булінгу або цькування. Спільна дія громадськості, законодавців та правоохоронців важлива для забезпечення безпеки та захисту прав всіх громадян.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «ЄС додав Росію до чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і фінансування тероризму»
Политика «Адміністрація Трампа без попередження зупинили озброєння для Києва, – The Atlantic»
Политика «Программа PURL: Украина рассчитывает на 5 млрд долл. от НАТО до конца 2025 года»
Политика «Польща, Норвегія та Німеччина закуплять для України ракети Patriot, - Сікорський»
Политика «Сикорский: судьба войны зависит от решения ЕС по замороженным российским активам»
Экономика «Мінфін оцінює потенційний прибуток від експорту зброї в 100 млрд грн»